17.05.23

Волинські лицедії взяли участь у ярмарку українського фольклору у Польщі

Цьогорічний концерт присвятили українським героям, які майже десять років захищають Україну та Європу від московської орди. А також згадали і про жінок, які у такий трагічний час для країни несуть практично весь тягар виховання дітей, біль їх втрати і передачу любові до Батьківщини.Серед присутніх були, зокрема, місцеві владці, керівники освітніх закладів та місцевих гуртків Об’єднання українців у Польщі та духовенство. У їхніх промовах домінувала тема війни, заклики до допомоги біженцям з України та підтримки воюючих українських воїнів.
Перед глядачами виступив український ансамбль пісні і танцю «Думка» та учні з Гурова-Ілавецького, а потому й оркестр і солісти Волинського академічного облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка.
Концерт організували Центральноєвропейський молодіжний навчальний центр у Гурові-Ілавецькому, Ольштинський відділ та Кентшинський гурток ОУП та Кентшинський культурний центр. Проєкт реалізували завдяки підтримці маршала Вармінсько-Мазурського воєводства, мера міста та голови Кентшинського повіту.
Не втомлюємося дякувати полякам та Польщі в цілому за виявлену дотепер прихильність та підтримку!