![dramteatr](/media/news/329442909_715297757000870_6361675049631396521_n.webp)
05.03.23
«Жінка, весна, перемога!»: у театрі відбувся тематичний концерт
Концерт з яким розпочалась справжня весна. На початку березня (у неділю, 5) влаштували захід «Жінка, весна, перемога!» До зустрічі з глядачами ретельно підготовувались солісти та естрадно-симфонічний оркестр, які разом створили для глядачів незабутнє свято.У програмі звучали найкрасивіші українські пісні та романси. Відбувалась також телезйомка.
Світлини – на сайті та на сторінці театру у фейсбуці.