![dramteatr](/static/empty-narrow-w.png)
18.02.24
У театрі запровадили новинку
У театрі ми продовжуємо працювати над тим, щоб створити максимально зручні умови для вашого атмосферного вечора, а саме наших вдячних глядачів та справжніх поціновувачів театрального мистецтва! Відтепер у фоє можна придбати гарні квіти для тієї прекрасної людини з якою прийшли: дружини, мами, коханої дівчини, подруги, чи наших талановитих артистів. Відео тут.