![dramteatr](/media/news/420119939_391470213402344_9130378822352802051_n.webp)
18.01.24
Фотосесія, подарунки та перегляд мюзиклу: для тисячі дошкільнят із сімей українських захисників влаштували святкові театральні заходи
Для юних глядачів актори двічі зіграли виставу «Рукавичка», а також розважали присутніх новорічною програмою.Свято для малечі наприкінці грудня організували спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Впродовж кількох тижнів для дітей військовослужбовців відбулись й інші вистави з репертуару, зокрема, «Піколетто», «Попелюшка», «Котигорошко», «Сватання на Гончарівці». Загалом напередодні Нового року відвідали театр відвідали та отримали подарунки понад 3500 дітей захисників різного віку.
Джерело та світлини.
Джерело та світлини.