![dramteatr](/media/news/DSC_6573_cadlhUO.webp)
30.08.23
Волинські артисти побували на гастролях у Польщі
Напередодні солісти та естрадно-симфонічний оркестр театру повернулися із гастролей у Польщі, які тривали впродовж 24-28 серпня. Наші артисти відвідали кілька локацій (Ельблонг, Асуни, Сроково), де виступили з чотирма концертними програмами, та, зокрема, у Ольштині взяли участь у Фестивалі народів Європи «Під спільним небом». Ці та інші урочистості були заплановані для підтримки української спільноти, яка перебуває за кордоном, в межах відзначення Дня Незалежності України.![](/media/images/dsc_6618.webp)
![](/media/images/40803-20230828161433.webp)
![](/media/images/dsc_6474.webp)
![](/media/images/dsc_6479.webp)
![](/media/images/dsc_6495.webp)
![](/media/images/dsc_6508.webp)
![](/media/images/dsc_6618.webp)
![](/media/images/40803-20230828161433.webp)
![](/media/images/dsc_6474.webp)
![](/media/images/dsc_6479.webp)
![](/media/images/dsc_6495.webp)
![](/media/images/dsc_6508.webp)