Репертуар

Замовляю любов

Тетяна Іващенко

Відгуки

 • 17.09.2013
  петро

  А чому на ''Фотумі''-обговорення-вистави не весь репертуар?
 • 18.09.2013
  До петра

  Тому,що в силу певних обставин теми видалились,тому форумчанам потрібно створювати нові.
 • 22.09.2013
  Ілона

  Перепрошую, але чи ці відгуки мають відношення до вистави???? Мене іноді аж сум бере, які у нас........ дивні....дописувачі.....
 • 23.09.2013
  А.С.

  Мені вистава сподобалась акторською роботою.Інших акторів не уявляю і не треба. Погудін відкрив себе повністю.Величезна праця режисера вкладена в акторів і в наповнення вистави загалом. Чарівна музика.
 • 09.10.2013
  ПЕТРО

  ВИСТАВА СУПЕРШкода що на малій сцені.Постановка грамотна.Дякую.
 • 10.10.2013
  Светлана

  Мне очень понравилась постановка, игра актеров- глубоко трогает и заставляет задуматься...все как в жизни
 • 04.11.2013
  Ольга

  Бурхливий шквал емоцій, бракує слів, щоб висловити своє захоплення чудовою постановкою. Відчуваєш себе учасником того, що відбувається на сцені.Є бажання переглянути виставу ще раз. Щира подяка, і низький уклін актрисі Наталії Мельничук.
 • 11.11.2013
  Lydia

  Запаморочлива, трагікомічна, еротична, тонка, елегантна вистава. Актори не грають - живуть у запропонованих драматургом Тетяною Іващенко і режисером-постановникам Іриною Стежкою обставинах. Наталія Мельничук і В’ячеслав Погудін прекрасні, такий ансамль...Хто ще так зумів відчути всі тонкощі страждання і відчуттів жіночої душі? На превеликий жаль на Вашому сайті так мало фотографій з вистави! І є ж чудове відео, коротке, але воно чітко передає відчуття емоційної бурі цієї вистави...http://www.youtube.com/watch?v=3d4K9NfomMY Дякую, вистава просто геніальна! Це європейський рівень!
 • 15.11.2013
  Вікторія

  Браво! Браво! і ще раз БРАВО! Вражена, повірила у кожне слово, просто супер! Є над чим задуматись! Актори - молодці!
 • 15.11.2013
  koreanstar777

  Прикро, що в сучасному світі жінка може відчути свою силу і привабливість лише із купленим чоловіком... Прикро, що куповані почуття переростають у справжні (ніби-то), та ще й стають тим зоряним спогадом, який самотня жінка береже у серці, як відблиск сонця... Цей світ тому такий божевільний, що ми починаємо не з того кінця. Хочете гарну історію про продажного чоловіка? Раджу "Втечу з Єлисейських полів". А тут... Самотність шукає сексу, хіть переростає у закоханість... Багато відвертих сцен, дивних діалогів, а загалом досить передбачувано і нецікаво. Друга постановка на камерній сцені нашого театру на подібну тему, тільки тут героїня не до театру подалася, а одразу в ескорт-сервіс... Що глядач мав винести із цієї вистави, яку над-ідею? Чи над-ідеї нема, а просто така от історія про нашу сіру буденність - надто сіру і надто буденну? Ірина Маслюк дуже сподобалася, особливо у своїй останній сцені; Наталія Мельничук - на рівні, як завжди; а от В'ячеславу-мачо зовсім не вірила. (Звичайно ж, усе сказане - це МОЯ ОСОБИСТА думка, бо знову буде неадекватна реакція.)
 • 16.11.2013
  Вікторія

  Зворушена до глибини душі. До речі, дуже класне музичне оформлення! P. S. Хто знає які пісні грали під час вистави?
 • 29.11.2013
  Lydia

  Вітаю режисера-постановника вистави Ірину Стежку з відзнакою на ХІ Всеукраїнському фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют" (2013) - "За режисуру 3-го ступеня", вистава "Замовляю любов"! http://provse.te.ua/2013/11/hto-peremih-u-xi-vseukrajinskomu-festyvali-ternopilski-teatralni-vechory-debjut-2013/ Натхнення і нових відзнак! Музика - Yasmine Hamdan – Beirut, відео - http://www.youtube.com/watch?v=3d4K9NfomMY
 • 07.01.2014
  Маргарита

  Ці пісні,даруйте,що так пізно. Chris Spheeris&Paul Voudouris – Pavane Chris Spheeris & Anthony Mazzella – Pavane PIANOCHOCOLATE – Whisper Chris Spheeris & Anthony Mazzella – TranceFusion.
 • 10.01.2014
  Вікторія

  Дякую за пісні)

Додати свій відгук

captcha