Репертуар

Три ідеальні подружжя (Анатомія зради)

Алехандро Касона

Відгуки

 • 17.03.2012
  Соломія

  Не змогла бути на прем'єрі, поділіться враженнями.
 • 17.03.2012
  Ілона

  Щось сподобалось, щось ні... Занадто молодий Ферран. Хочу побачити другий склад.
 • 18.03.2012
  Есме

  А мені сподобалось. Сергій Ярмакович приємно вразив. А Світлана Органіста взагалі шикарна. Велике дякую режисерові за чудову виставу, де можна було і посміятися, і подумати.
 • 19.04.2013
  Соломія

  Подумати таки є про що, особливо тим, хто вже пожив 15років у шлюбі. Подивитись раджу всім.
 • 19.03.2012
  Соломія

  Вистава непогана... є над чим задуматись... ідеальні стосунки чи ідеальна зрада... бажання зберегти сім'ї чи сховати за турботою справжні почуття... до іншого... Що змушує героїв приховувати правду... і яка вона для кожного з них... А ще сьогодні "відкрила" для себе Оксану Цимбаліст. Її гра мене дуже вразила, вона наповнила виставу, особливо другу дію, справжніми почуттями, передати які може тільки геніальна актриса...
 • 25.03.2012
  Анічка

  Вистава дуже сподобалась.Як один, так і інший склад. Цікавим і яскравим став для мене образ Леопольдіни.І на мою думку обидві актриси Олена Якимчук і Олена Небось добре справились.Окреме браво Олександру Якимчуку у ролі Хав`єра.Сподоблось муз.оформлення і декорації.А також спільне танго Густаво Феррана та Ади,Леопольдіни і Женев'єви.Друга дія була цікавішою для мене, навіть у плані тексту.Як на мене, то Сергій Єрмакович чудово зіграв свою роль.Найбільше вразила своєю майстерністтю, тендітністтю,ніжісттю і проникливісттю Світлана Органіста у ролі Ади.Та вдячна я усім? хто працював над виставою.Дякую за таку хорошу виставу.
 • 02.04.2012
  Любителька мистецтв

  Гарна вистава, ціавий сценарій, хоча й дещо передбачуваний. Трішки розчарована акторським складом: з усієї повагою до Якимчука - він не "вписується" у загальний віковий ансамбль всієї компанії. Дует Ада (О.Цимбаліст) і Ферран (С.Єрмакевич) теж не зовсім вдало підібраний: Ада занадто досвідчена й однозначна на фоні юного Феррана, який мав би бути таким-собі "мачо", натомість справляє враження закомплексованого підлітка. Такий не те що трьох заміжніх, а й недосвідчену юнку навряд чи спокусив. Та взагалі гра решти акторів содобалась, гарно підібрано музичний супровід.
 • 28.04.2012
  dinle

  AKAIK you've got the asnwer in one!
 • 17.05.2012
  koreanstar777

  А мої враження - щоб не писати надто довгий відгук - ось тут: http://somnisa.blox.ua/2012/04/Tri-idealni-podruzhzhya-Alehandro-Kasoni.html
 • 25.05.2012
  Janet

  За 20 травня.Вистава справила однозначно хороше враження .Передивившись виставу у двох складах скажу одне-вистава варта уваги. Як на мене,то актори добре попрацювали над ролями.Кожен образ, навіть комічний заставив задуматись над якимись деталями.Комусь може й бракувало життєвого досвіду,але це мене не збивало.Сподобався дует Дмитра і Наталі Мельничуків,сподобався своїм якимось романтизмом і ніжністтю. І сподобалась гра Світлани Органісти-вона була душевною і вишуканою.
 • 19.11.2012
  Вікторія

  Чудова вистава! Сильна психологічно.
 • 20.11.2018

  Скільки коштує білет?

Додати свій відгук

captcha