Репертуар

Аншлаг любові

Олександр Мардань

Відгуки

 • 26.05.2011
  Анна

  Величезне дякую Дмитру Мельничуку за гарну постановку.А всім акторам за гарну гру. Ви самі кращі!!!
 • 29.05.2011
  Попелюшка

  Дуже натурально! Акторів "не впізнати", грали якось ново. Вперше я на всіх виконавців-акторів дивилась ніби з іншого боку. Комплімент режисеру - він надав акторам "нові обличчя". Адже до "старих манер грати" ми вже давно звикли і дещо вже почало набридати оскільки гра кожного зазвичаїлась і виглядала однаковою від вистави до вистави. А тут, раптом - всі стали іншими, різними, не схожими на себе. Це чудово. Я дуже задоволена побачити улюблених акторів, які грають дещо поіншому від звичних стереотипів. Режисер вдихнув у ваше виконання нове життя. Здорово, що у режисерській плеяді нашого театру з"явилась "нова кров" і свіжий погляд на звичні речі. Всі актори зіграли чудово. Все було справжнім. (найбільше здивувала С.Органіста - в такому образі вона просто "нова". Н.Мельничук - ідеальна для ролі Надії, так як і всі інші актори. Браво тим, хто підібрав саме цих виконавців) Просто геніально.
 • 29.05.2011
  malinberry

  Перший раз взагалі попав на камерну сцену. Чудова постановка , професійна гра акторів , в додаток атмосфера малої сцени. В результаті під враженням вже два дні , і думаю це надовго. Адам Даценко як завжди на висоті.
 • 30.05.2011
  Іванка

  Не можу сказати, що вже аж так геніально, але вистава сподобалася. Особливо думка про те, що в любов гратися не можна. Її вважаю найціннішою в цій виставі. Бо все інше - на зразок "театр лікує душі" - дуже відносно. Камерна сцена дійсно по-іншому розкриває артистів. Але це не означає, що на великій сцені вони грають погано. Просто тут все по-іншому: чуєш дихання актора, бачиш очі, помічаєш тремтіння рук і ще чимало іншого. На малій сцені актори стають ближчими.
 • 31.05.2011
  Наталія

  Вистава дуже сподобалась : чудова гра акторів, глибокий зміст самої вистави... Жаль, що була лише на прем єрі, адже білети розібрали просто в секудні. Сподіваюсь її ставитимуть ще не раз. Браво акторам і звісно режисеру!!!!
 • 15.09.2011
  koreanstar777

  будь ласка, залишайте відгуки також на форумі у відповідній темі
 • 12.01.2012
  Anitra

  I could read a book about this without finding such real-world appoarches!
 • 21.10.2011
  МГО"Перспектива" Таня

  Гра супер, сюжет захопив...Ви молодці...!!!!!! Спасибі ВАМ за побажання...! Будемо раді бачити вас ще у НОВОВОЛИНСЬКУ!!!!
 • 24.10.2011
  Зозулька

  Вперше у вашому театрі, велике дякую за гостинність і людяність!!! "Аншлаг любові" заставляє думати і замислюватись про вічні проблеми людського існування...гроші...любов...самотність...людяність...цінність часу... Хочеться повертатись і повертатись!!! ДЯКУЮ АКТОРАМ ЗА ЧУДОВУ БЕСІДУ ЗА КУЛІСАМИ. Браво!!!
 • 25.02.2012
  Ольга

  Дуже гарно....дійсно було круто!!!!! Отримала задоволення!!!! Дякую акторам за гарну гру )))))
 • 02.10.2012
  House

  Hey, you're the goto expert. Thanks for hnaging out here.
 • 15.04.2013
  Ігор

  Дуже цікава пєса. Гра акторів супер, особливо сподобались Ігор Натанчук та Людмила Натанчук.Камерна сцена - це інший формат театральної вистави. Але не повністю розкрито весь філософський зміст пєси.Затягнута завязка, швидка, хрестоматійно стиснута кульмінація і така ж по сприйняттю розвязка. Ця пєса потребує більше часу, більше діалогів.Мені здається, що це спочатку був літературний твір , який вирішили зробити у вигляді театральної постановки, адаптувати повість чи роман для театру чи кіно набагато складніше, ніж ставити готову пєсу. виставу.
 • 07.05.2013
  Ілона 2 Ігор

  Наскільки мені відомо, то це саме п"єса, а не перероблена повість чи роман. Що значить :"хрестоматійно стиснута кульмінація і така ж по сприйняттю розвязка. Ця пєса потребує більше часу, більше діалогів."? Що саме стиснуто, а що затягнуто? Мені (а дивилась я цю виставу не один раз, якраз все в міру. І не потрібно більше діалогів. Більше діалогів - більше говорільні і менше часу для роздумів глядачів. Якраз в цій виставі всього достатньо. Навіть часу для глядачів, щоб побути "на самоті" і співставити сказане в виставі з своїм життям...
 • 15.05.2013
  Наталія

  Хороша вистава. Багатовекторний філософський підтекст. Актори - молодці, щирі. Особливо - Ігор Натанчук))))

Додати свій відгук

captcha