Репертуар

Лісова пісня

Леся Українка

Відгуки

 • 06.02.2011
  Антон

  Щойно повернувся з вистави. Неймовірно! Чудово! Немає слів!
 • 06.02.2011
  Аня

  Такого величезного задоволення не отримувала ще ніколи. Ця вистава просто "БОМБА"!!! Велике дякую за роль Мавки - Софії Онищук, яка неймовірно виконала цю роль! Також дякую Сергію Басаю- Лукаш.Ще дякую режисеру і постановнику за неперевершену казку)). І звичайно дякую всім остальним акторам за чудові емоцї, які вони подарували!!!
 • 07.02.2011
  Мар*яна

  Вистава просто бомба!!!!Настільки емоційна,чуттєва!Кожен актор грає свою роль просто неперевершено!!!Дякую за подаровані відчуття щастя!!!
 • 07.02.2011
  Julie

  Вистава дуже і дуже хороша! Давно не бачила нічого подібного... Гра наших акторі, як завжди, на високому рівні! Всі грали настільки чудесно, що важко було відвести очей від їхньої гри. Особливо вразили головні герої - Сергій Єрмакович у ролі Лукаша та Людмила Натанчук у ролі Мавки (було дуже незвично бачити її у чорній перуці). Вони показали "вищий клас"!!! З кожним своїм візитом на вистави нашого театру переконуюся, що поганих вистав як і поганих акторів у нас НЕМАЄ!!!! УСІ НАЙКРАЩІ!!!
 • 07.02.2011
  Налалка

  Просто неймовірна феєрія, рекомендую всім побачити цю виставу геніальної української поетеси Лесі Українки. Пройняло проcто до сліз. Браво ресижеру-постановнику Віталію Денисенко, просто неперевершено та захоплююче, супер браво виконавцям ролі Мавки та Лукаша - Людмилі Натанчук та Сергію Єрмаковичу, зіграли просто класнюче, декорації просто як в казці, неймовірним був хор лісу, ще хочу відмітити Русалку Оксану Цимбаліст та Перелесника Вячеслава Погудіна). Надія Федченко(мати Лукаша) та Олена Небось(Килина) як завжди на висоті).Особлива подяка та аплодисменти Миколі Герелу(Куць) та Юрію Куцику(Той, що греблі рве), Олександру Пуцу (Водянику) та Юрію Воронюку (Дядько Лев). Приємно, що були на сцені такі "прикольні" злидні, вони просто класні. БРАВО ВСІМ!
 • 07.02.2011
  Марія

  А я хочу відзначити не лише гру акторів (дивилася виставу у другий день з Людмилою Натанчук у ролі Мавки), а й хореографа Володимира Замлинного. Так само слід віддати належне художнику. Та й, зрештою, всім. Бо ви ще раз підтвердили, наскільки талановитою була Леся Українка.
 • 08.02.2011
  Надія

  Дійсно, гра акторів- вражаюча, неперевершена, режисеру- постановнику- БРАВО! А ще, дякую за чудову гру балету і оркестру! Ця вистава дійсно ФЕЄРІЯ! Я в захопленні!
 • 09.02.2011
  koreanstar777

  Але чому тільки "Лісова пісня"? І тут, і в ляльковому, і донецький балет... Розумію, що ювілей написання, але... де "Бояриня"? Де "Одержима"?? Яку чудову "Одержиму" показували колись давно, років сімнадцять тому, у нашому драмтеатрі!! Я була тоді ще дитиною, але ту постановку запам"ятала на усе життя. Мені пощастило побачити її кілька разів, і вона залишила глибокий слід у моєму серці. Як би хотілося, щоб "Одержима" знову з"явилася в репертуарі нашого театру!
 • 13.02.2011
  Уляна

  Я ще маленька, мені тільки 7 років. В дорослому театрі я була перший раз, мені було дуже цікаво і дуже сподобалась Мавка.Я тепер завжди буду ходити в театр!
 • 14.02.2011
  Орися

  чудова вистава, гра акторів просто неймовірна, костюми на найвищому рівні... продовжувати можна до безкінечності, але поки не переглянеш не зрозумієш. 2 години пройшли наче 5 хв, на одному дихані, дуже сподобалась "русалоника" в ролі Олени Гайової , мавка, лукаш... "злидні" . театр відвідую часто і з кожним разом пишаюсь все більше і більше. молодці !!!!!!!!
 • 18.02.2011
  Дівчина в білому

  я була вчора.вистава просто неймовірна.я отримала величезна задоволення. з кожним рзом все більше розумію які у нас чудові актори. найбільше сподобався "Той,що греблі рве" у виконанні Юрія Куцика.)))))
 • 19.02.2011
  Яна

  вистава-це просто супер доведення того наскільки в нашому театрі талановиті актори.Вражена грою Олександра Веремко-"Той, що греблі рве"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))
 • 21.02.2011
  Оля

  Мне очень понравилось, абсолютно все. Музыка, костюмы, декорации, игра актеров, все, заставляет перенестись туда, в мир волшебства. Мавка - божественная, низкий поклон!!!
 • 26.02.2011
  Освітяни

  Рекомендуємо усім поринути у захоплюючу феєрію "Лісова пісня" на сцені нашого театру. Щире "СПАСИБІ" та "БРАВО" усім причетним до втілення цієї краси: режисеру, акторам, артистам балету, оркестру, людям, які залишилися за сценою, але внесли свій великий вклад у цю роботу. Особливе "БРАВО!!!!!" за хорошу гру, знайдений чудовий образ, передані емоції виконавцям ролей Мавки ЛЮДМИЛІ НАТАНЧУК та Лукаша СЕРГІЮ ЄРМАКОВИЧУ. Ви граєте на сцені, але ваша гра щира і вам хочеться вірити. Ви торкаєте струни душі і разом з вами поринаєш у той казково-реальний світ.
 • 28.02.2011
  Ольга Патрай

  Вистава була просто шикарна! Неймовірно цікаво і захоплююче. БРАВО! Дуже сподобалось! Всі актори чудово зіграли, але хочеться відмітити гру пані Людмили Приходько, я плакала над її словами в ролі Долі... Неймовірно чутливо.... Сергія Єрмаковича в ролі Лукаша, який прожив цю роль душею і серцем! А от Оксану Цимбаліст, яка зіграла роль русалоньки, дочку Водяного мені би дуже хотілося побачити в ролі Мавки, мені здається, що ця роль просто з неї писана... А Перелесник, котрого зіграв Анатолій Сичук! Такий чуттєвий... Так тримати! Стільки емоцій, почуттів! А злидні... Вони були такі милі... Такі хороші... І не скажеш так одразу, що це злидні... Хоч і ще геть малята але зіграли дуже професійно, чітко, пишаюся нашим підростаючим поколінням! БРАВО! МОЛОДЦІ! Завітаю ще, обов’язково!
 • 28.02.2011
  Світлана

  ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА режисеру-постановнику, акторам, балету, оркестру....і всім-всім, хто взяв участь у створені цієї ФЕЄРІЇ!!!!! МОЛОДЦІ!!!! Злидні - ПРОСТО БЕЗПОДОБНІ!!!!!!!!! Отримали ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ І МАСУ ВРАЖЕНЬ ВІД ПЕРЕГЛЯДУ!!! ДАЙ ВАМ БОГ ЗДОРОВ'Я І СИЛ ТВОРИТИ Й НАДАЛІ І РАДУВАТИ НАС, ГЛЯДАЧІВ!!!!!
 • 02.03.2011
  Лана

  Вистава залишила лише позитивні враження!!! Гра акторів на високому рівні, емоційна забарвленність, наближенність до реальності. Просто чудово!!! Переданий дух твору, здається режисер осягнув те, що хтіла сказати авторка, а актори вдало це втілили на сцені. Сюжет актуальний і на сьогоднішній день, під масками містичних персонажів ховаються реальні люди, тому вистава проймає до глибини душі, заставляє переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття. Здається, що перед тобою привідкрили завісу і дозволили доторкнутись до чогось вічного, тому не дивно що після перегляду залишається присмак ностальгії...Думаю ця вистава не залишить байдужим нікого. Я б залюбки подивилася вдруге, адже воно того варте!!!
 • 05.03.2011
  Сергій

  На мою думку, одна з найкращих вистав у репертуарі театру. Сподобалось абсолютно все - і гра акторів, і декорації, і спецефекти. А яка музика! Взагалі просто не вистачає слів від захвату. Окремо висловлю глибоку повагу і подяку режисеру. Атмосфера оригінального твору передана бездоганно. Обов'язково завітаємо переглянути цю прекрасну виставу ще раз.
 • 11.03.2011
  Ірина

  Сьогодні була на виставі і цим дуже задоволена! Це одна з найкращих постановок. Дивлячись цю драму-феєрію час проминув зовсім швидко і непомітно. Дуже гарні костюми акторів, спецефекти, постановка самої п'си, а гра акторів це щось неймовірне, захоплююче, дуже гарно передано сюжет, з емоціями, почутттями, відданістю, відчуттями які Леся Українка передає в "Лісовій пісні". Дуже сподобалось, залюбки ще раз відвідаю саме цю п'єсу!
 • 15.03.2011
  Віка

  Поганих вистав у нашім театрі немає. Але ця для мене не є улюбленою. І Мавку, і Лукаша уявляла дещо не так. Дуже сподобалися декорації. Музика неперевершена. Але не було такого відчуття, коли просто немає слів, хочеться сказати лише: "вау".
 • 19.03.2011
  Анна

  Дуже вражаюча вистава. Сподобалось все: від декорацій до гри акторів) "Перелесник" такий палкий.За цю роль дякую Вячиславу Погудіну! А "Мавка" просто неймовірна. БРАВО Людмилі Натанчук за цю проникливу роль. Дякую всім за чудову феєрію.
 • 19.03.2011
  Альона

  Це було просто блискуча постановка і гра акторів!!! Захоплено дивилася виставу!!! МОЛОДЦІ!!!!
 • 24.03.2011
  Lina

  Людмила Натанчук була неперевершено прекрасною! Така щира та справжя,така лісова! Від неї було неможливо відвести погляд! Вона відкривала перед глядачем свою душу і це заворожувало!
 • 19.11.2011
  Віка

  Вистава залишила лише позитивні враження!!! Гра акторів на високому рівні, емоційна забарвленність, наближенність до реальності. Просто чудово!!! Переданий дух твору, здається режисер осягнув те, що хтіла сказати авторка, а актори вдало це втілили на сцені. Сюжет актуальний і на сьогоднішній день, під масками містичних персонажів ховаються реальні люди, тому вистава проймає до глибини душі, заставляє переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття. Здається, що перед тобою привідкрили завісу і дозволили доторкнутись до чогось вічного, тому не дивно що після перегляду залишається присмак ностальгії...Думаю ця вистава не залишить байдужим нікого. Я б залюбки подивилася вдруге, адже воно того варте/також не можна не відмити роль дружини Лукаша.Вона здійснена з передаванням всіх емоції цієї ролі.
 • 19.11.2011
  Віка

  Вистава залишила лише позитивні враження!!! Гра акторів на високому рівні, емоційна забарвленність, наближенність до реальності. Просто чудово!!! Переданий дух твору, здається режисер осягнув те, що хтіла сказати авторка, а актори вдало це втілили на сцені. Сюжет актуальний і на сьогоднішній день, під масками містичних персонажів ховаються реальні люди, тому вистава проймає до глибини душі, заставляє переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття. Здається, що перед тобою привідкрили завісу і дозволили доторкнутись до чогось вічного, тому не дивно що після перегляду залишається присмак ностальгії...Думаю ця вистава не залишить байдужим нікого. Я б залюбки подивилася вдруге, адже воно того варте.Також не можна не відмити роль Килими граНаталі Мельничук. Вона здійснена з передаванням всіх емоції цієї ролі.Чудова гра!
 • 12.01.2012
  Jetsin

  I can already tell that's gonna be super hleufpl.
 • 18.04.2012
  Наталі

  Драма-феєрія "Лісова пісня" це просто неперевершено.Багато разів бачила цю виставу,просто н-ну кількість і залюбки передивилася б ще раз. Раджу всім подивитися цю виставу, особливо сучасній молоді... Актори та оркестр просто МОЛОДЦІ!!!!
 • 08.03.2013
  Тетяна

  Дуже дякую нашим акторам театру!Вистава вражає до сліз!!!Низький Вам уклін!
 • 02.04.2013
  Ася

  дійсно це було неперевершено..дуже гарно..пробрало до сліз!!! Браво акторам..!
 • 20.11.2018

  Дякую, за море позитивних емоцій! Я не фанатка театру, але! Я під враженнями) Дуже сподобалась! Чудова гра акторів, оркестру, вокал, ммм, але савка, то щось, просто bellissimo
 • 25.02.2020

  Дуже цікаве дійство. Захотілося одразу перечитати "Лісову пісню". Нарешті я її зрозумів. Недаремно кажуть, що на кожен твір повинно бути своє світосприйняття та вік. Гра акторів вище всяких похвал. На жаль найменша кількість глядачів серед тих вистав, що відвідував. Проте овації були дуже довгими, і довгий час не відпускали акторів зі сцени. Кохання... про що ж ще може бути ця вистава. Але тільки зараз я зрозумів наскільки глибокі мотиви і почуття є в цьому творі. Схиляю свою голову перед Лесею Українкою. Емоції чіпають за душу... Поява і зникнення Русалонькі в озері, пожежа, схід та захід сонця й ще безліч спецефектів чекає на вас. Окрема мова про Куця і Злиднів - невеличкі ролі, але як круто зіграно - респект!!! Вічно незадоволена мати викликала шквал сміху та емоцій - мабуть багато хто побачив щось знайоме для себе. Мавка... на роздуми, а чи потрібне саме таке кохання? Яке випалює, яке дає душу, яке її нещадно потім калічить і вбиває... Наскільки світогляд Русалоньки зрозуміліший - запалитися, відірватися, і йти далі. І Мавка... І Лукаш... Лукаш - якого можна зрозуміти, і можна не опанувати... Кожен сам має визначити своє ставлення до нього... Чи не страждає він сильніше за Мавку? Чи його душа в ньому? Чи теж її забирає Той хто живе у скелі, або ще гірше... Тому моя рекомендація - йдіть та не пожалкуєте. Дуже сильна гра акторів, і дуже сильна вистава. Як на мене рейтинг менше ніж "Химерна Мессаліна", але все рівно тверді 10 з 10!!! Однозначно до перегляду. P.S. Окремий респект та уважуха за сцену з колосками! Можна нескінченно дивитися як відіграють актори житнє поле, а яке душевне переживання Мавки, і яке непросте рішення вона для себе приймає... словами не передати - потрібно дивитися!

Додати свій відгук

captcha