Репертуар

Стіна (камерна сцена)

Юрій Щербак, моноверсія Галини Стефанової та Миколи Мерзлікіна

Відгуки

 • 22.10.2010
  Людмила

  Пречудова вистава! І Світлана Органіста так органічна в ролі Рєпніної! ;) Дякую усім причетним до цієї постановки!
 • 10.03.2011
  Олександр

  те що я побачив було просто неймовірно, Світала Органіста - неймовірна! низький їй уклін за гру віолончелісту - дякую
 • 11.03.2011
  koreanstar777

  мала нагоду побачити цю виставу двічі (на жаль, вона нечасто йде); мушу сказати, що вразила мене навіть не стільки сама постановка, скільки гра актриси. Світлана Органіста - просто дивовижна! І вчора, здається, вона грала особливо натхненно. Було дивовижно бачити непідробні сльози на її очах. ДЯКУЮ!!!!!
 • 21.03.2011

  Справді,ця вистава варта найвищих нагород.Камерна сцена дещо нове для нашого міста,але хотілося б,щоб стало і досить актуальним та була обов'язкова присутність широкого репертуару."Стіна" у виконанні Світлани Органісти просто неперевершена!!!Актриса зуміла майстерно передати усі хвилювання та протиріччя души княгині Рєпніної!Дуже пройняло,як глядач можу сказати лише:"Браво"!!!
 • 27.04.2011
  koreanstar777

  Ваші відгуки залишайте також на форумі у відповідній темі
 • 13.03.2012
  Анна

  Дивлячись цю виставу я просто отримала насолоду, як у виконанні Людмили Натанчук так і Світлани Органісти.Під час гри Люмили з моїх очей котились щирі сльози. А під час гри Світлани серце завмирало разом з диханням,аби не випустити якоїсь деталі.Обидві актриси були на стільки органічними,тенітними,що просто не хотілось щоб ця чудова мить закінчувалась.Я вдячна обом актрисам за це блаженство.Щиро вам дякую і потрійне БРАВО!

Додати свій відгук

captcha