Репертуар

Дитина в дарунок

Мирон Лисак

Відгуки

 • 20.11.2018

  Дякуємо за хорошу,світлу виставу!!!
 • 20.11.2018

  Glover. Мені і моій дівчині дуже сподобалась вистава, ми були на прим'єрі, хочемо ще раз піти!!!
 • 20.11.2018

  Бачила цю п"єсу в Тернопільському Театрі,від вистави у захваті.А 8 жовтня подорожуючи Україною із задоволенням відвідала Волинський театр імені Тараса Шевченка де йшла ця п"єса у виконанні вже волинських акторів.Чудова гра,костюми.декорації,музика.Сподобалися всі герої, особливо ворожка.Цікаво і те,що вистави абсолютно неподібні та що в Тернополі, і ця в Луцьку.Творчих успіхів волинянам,режисеру вистави,художникам і всім хто створив того вечора атмосферу театру,атмосферу нашого сьогодення,яке панувало на сцені!Сама тема вистави дуже сучасна і актуальна.
 • 20.11.2018

  Трагікомедія «Дитина в дарунок» сьогодні дуже актуальна. На цій виставі була вже кілька разів. І кожного перегляду мене наповнює сміх і сльози, тривога та хвилювання за подальшу долю героїв … все це у поєднанні з великим коханням, яке демонструють глядачам волинські актори... Дуже сподобалось, я в захваті від виконання!!! Чудова гра!!!
 • 20.11.2018

  Неперевершена вистава, талановита постановка, неповторна, повна, захоплива акторська майстерність. Неочікуванно і в той же час приємно використання заднього плану сцени, за рахунок чого можливість поєднання одразу кількох сюжетних ліній. Щиро дякую всім учасникам вистави. Хотілося б, щоб дана вистава з'являлася в репертуарі частіше.

Додати свій відгук

captcha