Новини

 • Гастролі

  07.03.2018

  Сьогодні колектив театру повернувся з міста Калуш, де 5 та 6 березня було показано виставу "Любов до скону" Альдо Ніколаї в постановці Дмитра Мельничука, художник-постановник - Богдана Бочкай.

 • Гастролі

  17.11.2017

  Сьогодні колектив театру на запрошення української громади в Польщі вирушив до міста Ольштин, де буде показано три вистави: комедію на дві дії "Суєта" Івана Карпенка-Карого, драму на дві дії "Століття Якова: Перше кохання" (Поліська рапсодія) Володимира Лиса, "Не шукайте ЩАСТЯ, бо я його украв" за п'єсою Івана Франка "Украдене щастя".

 • Фестиваль

  26.10.2017

  Сьогодні колектив театру вирушив до Чернівців, де в рамках фестивалю "Золоті оплески Буковини" буде показано трагікомедію на дві дії "Дитина в дарунок" Мирона Лисака в постановці режисера Сергія Кузика, художник-постановник - Галина Івашків.

 • Фестиваль

  19.09.2017

  Сьогодні колектив театру повернувся з міста Тернопіль, де в рамках фестивалю "Тернопільські театральні вечори. Дебют" (голова журі –  Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Федір Стригун) було показано виставу "Любов до скону" Альдо Ніколаї в постановці Дмитра Мельничука, котра отримала схвальні відгуки і публіки, і журі фестивалю.

 • Робота триває

  06.07.2017

  Після завершення 77-го театрального сезону колектив театру приступив до постановки відразу двох п'єс: 20 червня - "Енеїда" Івана Котляревського (режисер-постановник - Ярослав Ілляшенко, художник-постановник - Ірина Попандопуло), 4 липня - "Різдвяна ніч" Михайла Ілляшенка за повістю Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" та п'єсою Михайла Старицького "Різдвяна ніч" (режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Михайло Ілляшенко, художник-постановник - Богдана Бочкай), прем'єри яких плануються уже з початком нового сезону. 

 • 400-та вистава

  11.12.2016

  Сьгодні, 11 грудня о 12.00 годині відбудеться 400-та вистава - мюзикл для дітей на дві дії "День народження кота Леопольда".
  Постановку цієї казки було здійснено дуже давно, ще коли Ваші тато і мама, як і Ви зараз, були маленькими. 28 грудня далекого уже 1986 року режисер Володимир Сурков зробив маленьким глядачам великий сюрприз, подарувавши до Новорічних Свят, хоч і не Новорічну, проте добру, повчальну, цікаву історію про Котика, який зовсім не вміє сердитися, його Бабусю і двох розбишак Мишенят. В 2005 році народний артист України Олександр Якимчук поновив виставу, надавши їй другого життя. А написав її для Вас Олександр Хайт.

  Режисер-постановник - Володимир Сурков

  Художник-постановник - Григорій Шкуренко

  Помічник режисера - Ольга Шульга

 • ГАСТРОЛІ

  01.12.2016

  Сьогодні колектив театру відїжджає до Івано-Франківська, де в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка 2 грудня о 12.00 годині буде показано мюзикл для дітей на дві діїї "День народження кота Леопольда" О.Хайта в постановці режисера Володимира Суркова, а о 18.00 годині того ж дня - трагікомедію на дві дії "Дитина в дарунок" Мирона Лисака в постановці режисера Сергія Кузика.

 • Фестиваль

  31.10.2016

  Сьогодні, в рамках фестивалю "Золоті оплески Буковини 2016", що проходить у місці Чернівці буде показано виставу "Любов до скону" Альдо Ніколаї в постановці режисера Дмитра Мельничука, художник-постановник - Богдана Бочкай. 

 • І знову - фестиваль

  25.09.2016

  Сьогодні колектив театру вирушив до міста Тернопіль, де в рамках фестивалю "Тернопільські театральні вечори. Дебют" буде показано виставу "З любов'ю ... Оскар" за новелою Еріка-Емануїла Шмітта "Оскар і Рожева пані" в постановці режисера Дмитра Мельничука, художник-постановник - Богдана Бочкай.

 • Фестиваль в Коломиї

  10.09.2016

  Сьогодні колектив театру повертається із міста Коломия, де в рамках фестивалю "Коломийські представлення" на сцені Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича було показано виставу "Любов до скону" Альдо Ніколаї в постановці режисера Дмитра Мельничука, художник-сценограф - заслужений діяч мистецтв України Мар'ян Савіцький, художник з костюмів - Богдана Бочкай, балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний. http://teatr.kolomyya.org/news/item/58260