Правила і умови надання послуг

 Правила і умови надання послуг:

1. Квиток, придбаний на сайті або у касі театру надає право на відвідування заходу, що проводиться театром (вистава, концерт, тощо)

2. Квиток заборонено копіювати. Адміністрація театру не несе відповідальності за підроблені квитки. Власник квитка має належним чином зберігати квиток до закінчення заходу.

3. Унікальний штрих-код електронного квитка гарантує право на одноразовий вхід на захід. У випадку, якщо Ви самовільно залишили межі контрольно-пропускного пункту, квиток стає недійсним і не підлягає поверненню.

4. Відвідувач  зобов'язаний дотримуватись правил, встановлених організаторами та адміністрацією театру, які розміщені у місці проведення заходу та на сайті театру.

5. Відшкодування організатором вартості квитка можливе лише у разі скасування заходу. Затримка початку заходу не є підставою для повернення квитка. Вартість сервісного або інших додаткових зборів поверненню не підлягає.

6. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги офіційних осіб, будуть змушені покинути захід без відшкодування вартості квитка.

7. Відвідування заходу особам у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння суворо заборонено.

Перелік способів оплати:

1. Готівковий

2. Безготівковий

Правила і умови повернення коштів у разі скасування заходу:

1. Потрібно звернутись до адміністації або до каси театру.

2. Повернути не використаний квиток та подати заяву на відшкодування грошових коштів.

3. Отримати кошти Ви зможете в той же спосіб, яким був придбаний квиток (готівка чи безготівковий розрахунок) протягом 14 днів після подання заяви. 

Правила поведінки в театрі:

Волинський  обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка гостинно запрошує Вас на перегляд вистав та концертів для дорослих та дітей.

Купуючи квиток  відвідувачі театру погоджуються виконувати всі правила та інструкції, встановлені в театрі:

– перевіряйте інформацію, зазначену у квитку, не відходячи від каси;

– купуючи квиток, звертайте увагу на вікові обмеження ;

– квитки повертаються у разі відміни або заміни вистави;

– за попередньо продані квитки гроші повертаються не пізніше, ніж за годину до початку вистави;

– вхід відвідувачів до театру починається за 30 хвилин до початку вистави;

– згідно з вимогами щодо забезпечення безпеки при проведенні масових заходів, великогабаритні рюкзаки, спортивні сумки, пластикові, паперові та інші непрозорі пакунки необхідно в обов’язковому порядку здати до гардеробу;

– приходьте в театр завчасно.  

– традиційно у театрі лунають театральні дзвінки. Перший дзвінок лунає за 20 хвилин до початку вистави, другий дзвінок – за 5 хвилин до початку вистави, третій дзвінок – початок вистави. Після третього дзвінка входити до глядацької зали не прийнято. Поважайте глядачів, які прийшли вчасно і не заважайте їм дивитися виставу;

– у разі запізнення прийдеться сісти на місця, які підшукає для Вас контролер;

– у випадку, якщо власник квитка самовільно залишив захід, квиток стає недійсним і не підлягає поверненню;

– фото- та відеозйомка під час проведення видовищного заходу можлива тільки за дозволом адміністрації театру. Пам’ятайте, що авторські права охороняються чинним законодавством України;

– фото- та відеозйомка у вестибюлях та фойє театру дозволена;

– під час перегляду вистави забороняється вживати їжу та напої, користуватися мобільними телефонами, пересуватися по залу;

– по закінченні спектаклю належить залишатися на своїх місцях до повного ввімкнення світла у глядацькій залі;

– під час перебування в театрі відвідувачі повинні дбайливо ставитися до театрального майна, дотримуватися чистоти, громадського порядку, правил протипожежної безпеки та правил відвідування театру.

Зверніть, будь ласка, увагу!

– відвідування театру особам у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння суворо заборонено;

– забороняється приходити до театру з вогнепальною, холодною, газовою зброєю, піротехнікою, легкозаймистою рідиною тощо;

– у разі порушення загальноприйнятих правил і норм поведінки (ненормативна лексика, агресивна поведінка, порушення тиші в залі) працівники театру мають право вивести порушника з театру без відшкодування вартості квитка.